SAAL

Tere tulemast loomemaja saali!

Saal erinevate sündmuste jaoks.  Meie maja saal on mitmekülgne ja sobib suurepäraselt erinevate sündmuste korraldamiseks. Siin saate pidada koosolekuid, seminare ja töötubasid. Saalis on olemas:

  • Suur ekraan
  • Projektor
  • Loengutahvel

Kõiki neid vahendeid saab rentida vastavalt teie vajadustele. Lisaks on meil hubane baariruum, mis sobib suurepäraselt kuni 8 inimese kokkusaamisteks. Kohapeal on kasutamiseks kohvimasin ja kogu majas on tasuta WIFI.

Kohvipausid ja nõude rent Soovi korral saate meilt tellida ka kohvipause, et muuta oma üritus veelgi meeldivamaks ja sujuvamaks. Vajadusel pakume ka nõude laenutamise võimalust.

Sünnipäevad ja suuremad üritused Meie saal on ideaalne koht sünnipäevade ja muude suuremate ürituste pidamiseks. Saal mahutab mugavalt 50-70 inimest. Pakume ka võimalust laenutada nõusid, et teie pidu oleks täiuslik.

Näituste korraldamine Lisaks on meie saalis võimalik korraldada näitusi. Ootame kõiki kunstnikke ja loomeinimesi oma töid eksponeerima. Tule ja pane oma näitus üles ning jaga oma loomingut teistega!

Küsi pakkumist ja teeme teie ürituse eriliseks!