Kodulehe valmimine Tallinna Ülikooli Suure ELU projekti raames

Tere!

 

Meie oleme kolm magistranti Tallinna Ülikoolist ning oleme kokku saanud poolteist aastat tagasi Suure ELU projekti raames, mille eesmärk on aidata kaasa mõne organisatsiooni või kogukonna arengule. Kuna antud projektiga saavad kokku erinevate erialade inimesed, nii ka meie oleme kaks haridustehnoloogi ja üks andragoog. 2021 septembris tuli meil leida projekti partner.

Kaardistades kokku kümneid erinevaid organisatsioone, leidsime Risti Loomemaja, millega oli ka üks meie meeskonna liikmetest seotud, olles antud kogukonna liige. Saime kiire kontakti eestvedaja Tiinaga, kes koheselt oli nõus meie partneriks hakkama. Vestluste, külaskäikude ja uurimuste tulemusel leidsime, et Loomemaja vajab kõige enam eraldiseisvat kodulehte, mida saaksid kasutada igas eas inimesed. Kodulehe loomine oli pikk protsess, mis kestab ka edasi, kuid nüüdseks oleme juba uhked oma tulemuse üle.

Eesmärgiks oleme võtnud veel tulevikus toetada omade jõududega eakate digipädevusi ning hoida kätt pulsil ka kodulehe korrashoiul.

Tahame tänada eelkõige Tiinat, et ta usaldas meile nii vastutusrikka ülesande ning meie õppejõudu James Sunney Quaicoe, kes aitas mõtestada antud projekti suurust ja tähtsust. Aitäh teile!

Loodame, et kasutaja leiab kõik vajaliku antud kodulehelt üles ja kindlasti kasutab ka võimalust osa saada Loomemaja kodusest hõngust! 🙂